Світ

Уряд Іспанії тотально оновили

Прем’єр-міністр Педро Санчес змінив декілька членів Кабміну

Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес оголосив про серйозні кадрові перестановки в своєму коаліційному уряді і рішенні змінити декілька членів кабінету.

Про це інформує 1NEWS.

Зокрема, він постановив призначити нового главу МЗС замість Аранчі Гонсалес Лаі. Її змінить посол в Парижі Хосе Мануель Альбарес.

“Я тільки що передав королю (Філіпу VI) склад нового уряду, — уточнив прем’єр. — Після закінчення найважчої частини пандемії (коронавірусу) головне завдання (оновленого кабінету) полягатиме в прискоренні економічного відновлення і створенні робочих місць”.

В результаті перестановок кабмін покине віцепрем’єр, міністр у справах судів та історичної пам’яті Кармен Кальво. Таким чином, замість чотирьох нинішніх заступників глави уряду їх стане три.

Генеральний секретар апарату прем’єра Фелікс Боланьос стане міністром у справах судів та історичної пам’яті.

Також уряд покине міністр науки і інновацій, перший іспанський астронавт Педро Дуке. Його змінить мер Гандії Діана Морант.

Міністром транспорту, мобільності і міського порядку денного стане Ракель Санчес Хіменес.

Голова Сенату (верхня палата парламенту) Іспанії Пілар Льопа стане новим міністром юстиції замість Хуана Карлоса Кампо.

Нинішній міністр територіальної політики і державної служби Мікель Ісет очолюватиме Мінкультури. Замість Ісет керувати відомством стане Ісабель Родрігес, яка також візьме на себе обов’язки офіційного представника уряду.

Делегат уряду в Арагоні Пілар Алегрія буде призначена новим міністром освіти і професійної підготовки.

Санчес, який є лідером Іспанської соціалістичної робочої партії (ІСРП), змінив велику частину міністрів, які є прихильниками ІСРП.

Глава МВС Фернандо Гранде-Марласка, міністр оборони Маргаріта Роблес продовжать займати свої посади, як і представники лівої коаліції “Об’єднавшись, ми зможемо”.

Джерело: УНН

Back to top button