Світ

United Airlines почала доставку вакцини Pfizer проти COVID-19 на склади в США і Європі

Американська авіакомпанія United Airlines почала доставку вакцини проти коронавірусу COVID-19 виробництва Pfizer на склади в США і Європі. Регулятор у США досі ухвалює рішення щодо вакцини від коронавірусу Pfizer, натомість авіакомпанія United Airlines вже почала розвозити медпрепарат по різних країнах. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на канал 24.

Так, йдеться, що авіакомпанія почала здійснювати поставки вакцини чартерними вантажними рейсами на склади у США і Європі, щоб забезпечити її швидку доставку, коли вакцина буде схвалена американськими і європейськими регуляторами.

Вакцина буде поки доступна обмеженому колу людей – медпрацівникам і людям з групи ризику.

Крім того, як пише Fox News, United Airlines отримала дозвіл провозити в п’ять разів більше сухого льоду, ніж дозволено, для утримання вакцини в умовах низької температури.

Нагадаємо, вакцина компанії BioNTech і Pfizer має суттєвий недолік – складні умови для зберігання, їй потрібна особливо наднизька температура – не менше -70° С. Тому її досить складно доставити до віддалених місцевостей та бідних країн.

BioNTech і Pfizer першими заявили про ефективність вакцини BNT162b2. Спершу вона становила 90%, потім показник змогли підвищити до 95%. В дослідженнях вже взяли участь понад 40 тисяч людей.

Останні новини

Back to top button