Світ

Українські біженці у Британії ризикують стати бездомними – ЗМІ

Українські біженці у Британії ризикують стати бездомними - ЗМІ

Фото: Unsplash

Тисячі українських біженців у Британії можуть втратити дах над головою

З початку російського вторгнення у лютому 2022 року понад 125 тисяч українців переїхали до Сполученого Королівства за схемою Homes for Ukraine.

Тисячі українців, які приїхали до Великої Британії в рамках урядової програми Homes for Ukraine, стали бездомними або ризикують втратити дах над головою. Про це у середу, 18 жовтня, повідомляє Sky News з посиланням на Національний аудиторський офіс (NAO).

Вказується, що близько 8% українців вже потребують допомоги з житлом. Вони або вже є безхатьками або ж ризикують залишитися без житла найближчим часом. 

У той же час, NAO зазначає, що ситуація може бути ще складнішою, адже третина муніципалітетів не надали даних щодо того чи потребують українці, що там проживають, житло. 

Однак, як зазначають в аудиторському офісі, низка муніципалітетів намагаються вирішити проблему з тимчасовим житлом для українців. 

“Місцева влада вжила низку заходів, щоб захистити людей від бездомності, включаючи повернення спонсорських коштів і підтримку для переїзду в орендоване житло, і багатьом буде надано тимчасове житло на цей час”, – йдеться у звіті.

Раніше повідомлялося, що Німеччина має намір скоротити допомогу біженцям.

ДМС: Українці за кордоном – не біженці

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button