Світ

Україна та Іран досягли угоди щодо виплат сім’ям загиблих під час авіакатастрофи літака МАУ

Однак до початку процесу виплати Іраном компенсацій необхідно встановити обставини, за яких відбулося падіння літака і покарати винних

Україна очікує від Ірану сумлінного виконання домовленостей, досягнутих в рамках третього раунду консультацій 2-3 червня в Києві, а також попередніх двох раундів щодо збитого рейсу PS752.

Про це повідомив речник МЗС Олег Ніколенко, – інформує 1NEWS.

За його словами, під час третього раунду переговорів іранська делегація повідомила про готовність до виплати компенсацій українським сім’ям загиблих у розмірі $150 тис. за кожного.

Однак до початку процесу виплати Іраном компенсацій необхідно встановити обставини, за яких відбулося падіння літака і покарати винних.

“Кінцевою метою зусиль України та інших постраждалих держав повинні стати забезпечення справедливості щодо жертв трагедії українського літака рейсу PS752 і їх родичів і неповторення подібного злочину в майбутньому. Безумовно, питання виплати компенсацій – важливий елемент цього процесу. У той же час, йому має передувати встановлення всіх обставин збивання Іраном літака і притягнення винних до відповідальності. Тільки після цього можна говорити про розмір грошових виплат”, – сказав Ніколенко.

Джерело: ZN.ua

Back to top button