Світ

У Європі обговорили посилення санкцій проти Росії

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

У Європі обговорили посилення санкцій проти Росії

Перший заступник держсекретаря США Венді Шерман

Країни Європи разом з представниками США обговорили також загрозу глобальної продовольчої безпеки, викликану вторгненням Росії в Україну.


 

Перший заступник держсекретаря США Венді Шерман на зустрічі в Парижі обговорила з колегами з Британії, Німеччини, Італії та Франції плани щодо посилення санкцій проти РФ. Також було розглянуто питання допомоги Україні. Про це у суботу, 7 травня, повідомляє сайт Держдепу.


 


“Учасники зустрічі погодили плани щодо додаткових санкцій, а також інших заходів з метою притягнення російської федерації до відповідальності”, – йдеться у повідомленні.


 


Крім того, сторони провели широку дискусію щодо вторгнення Росії в Україну, важливості подальшого надання військової допомоги Україні для самооборони, а також гуманітарної допомоги мільйонам людей, які були змушені залишити свої будинки.


 


Вони також обговорили загрозу глобальній продовольчій безпеці, викликану вторгненням Росії.


 


Крім Шерман, участь у зустрічі взяли заступник міністра закордонних справ Сполученого Королівства Джеймс Клеверлі, статс-секретар МЗС Німеччини Андреас Міхаеліс, генеральний секретар МЗС Італії Етторе Франческо Секуї та генеральний секретар МЗС Франції Франсуа Делатр.


 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що світ перебуває на межі політичного хаосу через продовольчу та інфляційну кризи.


 


 


 


 


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button