Світ

У ЄС можуть відкласти скасування переведення годинників

Скасування переведення годинників у Європейському Союзі, заплановане на 2021 рік, можуть відкласти. Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на УНН.

Як зазначила представниця уряду Фінляндії – країни, що зараз головує в ЄС – зазначає видання із посиланням на видання німецької медіагрупи Funke, Рада ЄС поки не виробила позиції з цього питання.

Вказано, що поки невідомо, чи буде ця тема на порядку денному наступної зустрічі міністрів транспорту країн ЄС у грудні. Саме в їхній компетенції перебуває це питання.

У міністерстві економіки Німеччини у відповідь на запит медіагрупи Funke зазначили, що перед ухваленням рішення необхідно проаналізувати всі можливі наслідки скасування переведення годинників в рамках ЄС, пише видання.

Нагадаємо, влітку 2018 року Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер заявив, що ЄС має намір скасувати перехід між літнім і зимовим часом.

Тоді в Мінекономрозвитку України відзначили, що в разі прийняття Європейським Союзом рішення про скасування переходу на літній час Мінекономрозвитку звернеться до Кабінету Міністрів України про можливість внесення відповідних змін до порядку обчислення часу на території країни.

У березні цього року у Європейському парламенті більшістю голосів підтримав законопроект про скасування переходу між літнім і зимовим часом з 2021 року.

Додамо, що вже цієї ночі – 27 жовтня о 4-й годині – Україна перейде на зимовий час.

Останні новини

Back to top button