Світ

У Єревані виникли масові сутички між поліцією та демонстрантами

Сотні протестувальників перекрили перехрестя кількох вулиць у центрі Єревана, вимагаючи відставки уряду прем'єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна

У Єревані під час антиурядової акції виникли сутички між мітингувальниками та поліцією.

Про це інформує 1NEWS.

Як повідомили в пресслужбі місцевої поліції, під час заворушень було затримано близько 70 осіб.

Чимало людей отримали ушкодження.

Акція протесту проходила в Єревані на площі Республіки перед будівлею уряду. Сотні протестувальників перекрили перехрестя кількох вулиць у центрі Єревана, вимагаючи відставки уряду прем’єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна.

Мітингарі вигукували: “Пашинян – зрадник” та “Зрадника геть!”

Демонстранти намагалися також перешкодити руху кортежу Пашиняна і міністрів, які раніше брали участь в засіданні уряду країни. Натомість численні поліцейські спробували відтіснити мітингувальників з проїжджої частини.

Напередодні опозиція Вірменії закликала громадян країни заблокувати будівлю уряду з усіх боків. Загони поліції з самого ранку оточили будівлю уряду кордоном у кілька рядів.

Мітингувальники, які вимагають відставки Пашиняна провели ходу до будівлі Генеральної прокуратури. Представник партії “Дашнакцутюн” Гегам Манукян заявив, що після ходи демонстранти повернуться до будівлі уряду, де почнуть безстрокову сидячу акцію протесту. Перед ходою учасники акції закидали будівлю уряду яйцями.

Також цього дня у центрі Єревана пройшла акція громадянської непокори. У рамках цієї акції водії перекрили автомобілями проспект Баграмяна. Її учасники стверджували, що прагнуть дізнатися, скільки саме вірменських військових перебувають нині в полоні в Азербайджані.Вони закликали батьків полонених і зниклих безвісти приєднатися до них.

Нагадаємо, у Вірменії вже понад місяць не вщухають акції протесту після того, як прем’єр-міністр Пашинян погодив з президентами Росії та Азербайджану Володимиром Путіним та Ільхамом Алієвим умови перемир’я в Нагірному Карабаху, згідно з якими під контроль Баку перейшли значні території, котрі раніше контролювала невизнана “Нагірно-Карабахська Республіка”.

Джерело: Німецька хвиля

Back to top button