Світ

У ВООЗ заявили про настання другого піку пандемії коронавірусу

У Всесвітній організації охорони здоров’я констатують настання другого піку пандемії коронавірусу в деяких країнах. Про це на брифінгу в Женеві в п’ятницю, 3 липня, заявив директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в сфері охорони здоров’я Майкл Райан, повідомляє 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Те, що відбувається зараз у багатьох країнах – це не друга хвиля. Це другий пік першої хвилі там, де вірус не був в достатній мірі пригнічений, щоб не допустити передачі вірусу в тому ж періоді часу”, − сказав Райан.

За його словами, небезпека другого піку пандемії полягає у збільшенні ендемічності коронавірусу, або постійного рівня захворюваності.

Однак представник ВООЗ не впевнений щодо ймовірності настання другої хвилі епідемії небезпечної інфекції.

Нагадаємо, раніше Всесвітня організація охорони здоров’я попередила про прискорення темпів пандемії коронавірусу на глобальному рівні у зв’язку із послабленням карантину у багатьох країнах. Глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейєсус сказав, що пандемія завершиться нескоро

Інформагентство Reuters підрахувало, що від коронавірусу у світі кожні 24 години помирає понад 4 тис. 700 чоловік, щогодини – 196 осіб, або одна людина – кожні 18 секунд.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close