Світ

У ВООЗ застерегли від зняття карантину після зниження кількості інфікованих коронавірусом

Технічний керівник Всесвітньої організації охорони здоров’я по COVID-19 Марія ван Керхов заявила, що навіть якщо в країнах спостерігається зниження кількості випадків коронавірусу, їм необхідно зберігати пильність в питаннях скасування карантинних обмежень. Про це Керхов заявила на віртуальному брифінгу в Женеві в п’ятницю, повідомляє 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Те, що ми не хочемо бачити, полягає в тому, що ви переходите від ізоляції до контролю над (вірусом) і переходите до іншої ізоляції”, – сказала представник ВООЗ.

Разом з тим, вона наголосила, що держави в силах знизити передачу коронавірусу, вказавши на приклад десятків країн, які встановили контроль над пандемією, і зберегли його.

Згідно з підрахунками Reuters, близько 61 мільйона людей у всьому світі заразилися коронавірусом і 1,4 мільйона померли.

Нагадаємо, раніше Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оприлюднила застереження щодо послаблення карантину на час Різдвяних свят у регіонах з несприятливою епідеміологічною обстановкою.

Крім того, спецпредставник генерального директора Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) по Covid-19 Девід Набарро попередив, що на Європу чекає “третя хвиля” пандемії коронавірусу на початку 2021 року, перш ніж буде введена вакцина.

Останні новини

Back to top button