Світ

У Вірменії заарештували лідера найбільшої опозиційної партії

Гагік Царукян заарештований на два місяці за звинуваченням в організації хабарів

Суд в Єревані ухвалив рішення про арешт голови найбільшої опозиційної партії країни “Процвітаюча Вірменія” Гагика Царукяна.

Про це інформує 1NEWS.

Царукян заарештований на два місяці за звинуваченням в організації хабарів. Суд задовольнив відповідне прохання Служби національної безпеки Вірменії. Адвокат політика заявив про намір оскаржити це рішення.

Гагіку Царукяну пред’явлено звинувачення в масовому підкупі виборців під час парламентських виборів 2017 року. Крім того, він проходить ще по двох кримінальних справах, пов’язаних з несплатою податків і незаконним привласненням землі.

За даними звинувачення, сума сукупного збитку державі становить кілька сотень мільйонів доларів. У червні парламент Вірменії проголосував за позбавлення опозиціонера депутатської недоторканності.

Вірменська опозиція проведе мітинг 8 жовтня.

Сам Гагік Царукян вважає, що справи повністю сфабриковані і є “політичним переслідуванням” за гостру критику діяльності уряду Ніколи Пашиняна і заклик негайно змістити весь склад кабінету міністрів.

Партія Царукяна “Процвітаюча Вірменія” – друга за чисельністю в парламенті, у неї 25 місць з 132. Спільно з ще двома опозиційними партіями “Дашнакцутюн” і “Батьківщина” вони призначили загальнодержавний мітинг на 8 жовтня. Опозиція вважає, що уряд Вірменії не виправдав очікувань суспільства після зміни влади в країні.

Джерело: Німецька хвиля

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close