Світ

У Вірменії розпочалась друга хвиля пандемії коронавірусу

Прем'єр-міністр країни Нікол Пашинян висловив упевненість, що за умов дотримання обмежень епідеміологічна ситуація в країні не лише покращиться, але й число заражень буде наближатися до нуля

Голова уряду Вірменії Нікол Пашинян заявив, що його країна зіткнулася з другою хвилею пандемії коронавірусу.

Про це повідомляє 1NEWS.

«На жаль, маємо констатувати, що в країні склалася важка ситуація. Де-факто можемо сказати, що маємо справу з другою хвилею коронавірусу», – сказав урядовець.

Станом на ранок 26-го травня, у Вірменії були зафіксовані 7 402 підтверджених випадків коронавірусної хвороби. Внаслідок пандемії COVID-19 помер 91 пацієнт, вилікувалися 3 220 осіб.

Пашинян зазначив, що темою обговорень в уряді протягом останніх днів є причини поширення епідемії.

«Вже декілька днів ми обговорюємо те, наскільки впроваджені нами заходи відповідають ситуації та наскільки вони універсальні. Результат наших обговорень однозначний: запроваджені обмеження відповідають ситуації та за своїм змістом ефективні. На жаль, у нас виникли проблеми з якістю дотримання обмежень», – пояснив він.

Прем’єр-міністр висловив упевненість, що за умов дотримання обмежень епідеміологічна ситуація в країні не лише покращиться, але й число заражень буде наближатися до нуля. При цьому він додав, що уряд не цурається застосовувати адміністративні заходи для того, щоб населення дотримувалось карантинних обмежень.

Як відомо, режим надзвичайного стану з метою припинення розповсюдження Covid-19 був оголошений у Вірменії з 16 березня 2020 року терміном на місяць. 13 квітня уряд країни продовжив режим надзвичайного стану до 14 травня включно, а потім – ще на місяць – до 13 червня.

При цьому запроваджені з 24 березня обмеження на вільне пересування громадян та деякі види економічної діяльності були зняті 4 травня, а з 18 травня у Вірменії було відновлено роботу громадського транспорту, спортзалів, дитячих садочків та об’єктів громадського харчування.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close