Світ

У Великобританії можуть відбутись дострокові парламентські вибори

Голова уряду Борис Джонсон втратив більшість у парламенті перед розглядом парламентаріями подальшого шляху щодо Brexit

Голова уряду Британії Борис Джонсон втратив більшість у парламенті перед розглядом депутатами подальших дій щодо Brexit, і така ситуація може призвести до дочасних виборів найближчим часом.

 

Про це повідомляє 1NEWS.

Джонсон засудив план законодавців щодо блокування його стратегії Brexit як “капітуляцію” та заявив, що це підірве його намір домовитися про нову, вигіднішу угоду про вихід з ЄС. Напередодні першого голосування у Палаті громад у вівторок ввечері Джонсон сказав: “Не існує обставин, за яких я сприйму щось подібне”.

Його помічники вже попередили, що поразка намірів прем’єра змусить його призначити дочасні вибори перед вирішальним самітом ЄС 17-18 жовтня – лише за тиждень до Brexit.

Як повідомлялося, депутати британського парламенту сьогодні проведуть голосування за план, спрямований на те, щоб заблокувати можливість виходу країни з ЄС без угоди. Раніше британський прем’єр заявив про готовність вдатися до позачергових парламентських виборів, якщо депутати, налаштовані заблокувати “жорсткий” Brexit, проголосують проти планів уряду.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close