Світ

У Туреччині з пляжів евакуюють туристів

На південному заході Туреччини, де вирують лісові пожежі, з пляжів евакуйовано туристів. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на 112ua.

Для забезпечення безпеки відпочивальників було використано судна берегової охорони Туреччини, яким допомагали приватні катери та яхти. Повідомляється, що в місті Бодрум було евакуйовано три п’ятизіркові готелі.

Видання зазначає, що президент Реджеп Таїп Ердоган в суботу відвідав місто Манавгат, де було підтверджено п’ять смертей унаслідок пожеж. Він пообіцяв, що уряд зробить все, щоб допомогти сотням постраждалих від стихійного лиха людям відновити своє життя.

Наразі в операції з масового гасіння пожеж використано більше літаків з Азербайджану, Ірану, Росії та України.

Як відомо, 28 липня в Туреччині в провінції Анталія, в районі Манавгат, спалахнула сильна лісова пожежа. Пожежа виникла внаслідок загоряння звалища в районі Єнікей. У Манавгаті деякі будинки пошкоджено, а тварини загинули під час пожежі. 

У президента Туреччини прокоментували ситуацію в країні, заявивши про національне лихо. А поліція провінції Мугла на південному заході Туреччини повідомила про арешт підозрюваного у підпалах, які могли спричинити масштабні лісові пожежі. 

Back to top button