Світ

У Трампа знайшли рахунок в китайському банку

Президент США Дональд Трамп має рахунок у китайському банку, повідомляє видання New York Times з посиланням на податкові декларації очільника держави, передає 1NEWS.

NYT розкрило інформацію про рахунок після отримання податкових звітів Трампа, в яких є як його особисті дані, так і фінансові дані його компанії.

Китайський рахунок знаходиться під контролем Trump International Hotels Management. З нього у 2013-2015 роках було сплачено 188 561 долар у вигляді місцевих податків в казну Китаю. Юрист Trump Organization Алан Гартен повідомив NYT, що компанія Трампа “відкрила рахунок в китайському банку, що має офіси в Сполучених Штатах, для сплати місцевих податків”. За словами представника Трампа, рахунок був створений “для вивчення можливостей угод з готелями в Азії”.

“Хоча банківський рахунок залишається відкритим, він ніколи не використовувався ні для яких інших цілей. З 2015 року офіс (у Китаї – ред.) не є активним”, – сказав юрист компанії Трампа New York Times.

Раніше Трамп неодноразово критикував американські компанії, які ведуть бізнес в Китаї. Президент США також атакував свого суперника-кандидата в президенти Джозефа Байдена і його політику щодо Китаю напередодні виборів в США, які відбудуться 3 листопада.

NYT повідомив, що Трамп також має рахунки в іноземних банках в Великобританії та Ірландії.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close