Світ

У світі зафіксували найменшу кількість нападів піратів за останні 27 років

Центр звітності про піратство закликає моряків не втрачати пильність, адже у більшості випадків піратам вдається пробратися на судна

За першу половину 2021 року у світі зафіксували найменшу кількість нападів піратів за останні 27 років — лише 68 випадків.

Про це інформує 1NEWS.

За перші шість місяців 2021 року піратам вдалося проникнути на 61 судно, одне викрасти, два обстріляти.

Ще на чотири судна напади не були успішними.

Водночас пірати продовжували застосовувати насильство до моряків. Зокрема, 50 членів екіпажів викрали, трьох взяли у заручники та погрожували розправою, двоє постраждали під час нападу. Крім того, один моряк загинув внаслідок нападу піратів.

Центр звітності про піратство закликає моряків не втрачати пильність, адже у більшості випадків піратам вдається пробратися на судна.

Найнебезпечнішим регіоном для моряків залишається Гвінейська затока — там стається 32% усіх піратських атак. За першу половину 2021-го там сталося викрадення 50 членів екіпажу та загибель однієї людини.

Водночас наразі у Гвінейській затоці фіксують найнижчий рівень викрадень із другої половини 2019 року.

У Сінгапурській протоці за пів року зафіксували 16 інцидентів, водночас у першій половині 2020-го їх було 11. Біля узбережжя Перу зафіксували дев’ять піратських нападів, а у Манільській затоці — чотири. Моряків закликають вживають додаткових заходів безпеки під час зупинки у цих регіонах.

Джерело: Громадське

Back to top button