Світ

У світі різко виросли продажі приватних літаків

Пасажири приватної авіації, найімовірніше, будуть добиратися до аеропорту особистим транспортом, а не громадським, крім того дезінфекція в терміналах для бізнес-авіації проводиться ретельніше і регулярніше, ніж в пасажирських

Продажі приватних літаків істотно зросли в 2020 році, оскільки світова туристична галузь фактично зупинилася через пандемію COVID-19, а десятки авіакомпаній збанкрутували.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За даними брокерської компанії Colibri Aircraft, тільки в США продажі старих приватних літаків в 2020 році зросли майже на 10% – до 1,637 тис. На частку США припадає понад 70% світового ринку. Продажі в Європі, другому за величиною ринку, також збільшилися.

Загалом у світі в минулому році було продано 2,227 тисяч літаків, що на 7,7% більше показника за 2019 рік.

Їх загальна вартість перевищила 14,5 млрд доларів.

“Торгівля не новими приватними літаками була успішною, оскільки пандемія коронавірусу наочно продемонструвала переваги приватних перельотів. Сектор комерційної авіації був знищений, а бізнес-авіація трималася відносно добре, і вона прийняла багато нових людей, які ніколи раніше не літали приватно”, – заявив керуючий директор Colibri Aircraft Олівер Стоун.

Відзначається, що через пандемію став очевидний ризик для здоров’я, пов’язаний з тісним контактом з іншими людьми під час звичайних пасажирських рейсів, це і привернуло нових клієнтів на приватний ринок.

За даними європейської компанії GlobeAir, під час приватних перельотів точок дотику і можливостей особистої взаємодії між людьми майже на 700 менше, ніж на комерційних рейсах.

Також повідомляється, що пасажири приватної авіації, найімовірніше, будуть добиратися до аеропорту особистим транспортом, а не громадським, крім того дезінфекція в терміналах для бізнес-авіації проводиться ретельніше і регулярніше, ніж в пасажирських.

Останні новини

Back to top button