Світ

У світі побільшало туристів

В ООН пояснили зростання кількості туристів "сильною економікою, доступним авіасполученням, збільшеною кількістю маршрутів повітряного сполучення і значним полегшенням візових режимів"

Кількість міжнародних туристичних прибуттів у світі за перше півріччя 2019 року зросла на 4%, повідомляють європейські ЗМІ з посиланням на Всесвітню туристичну організацію ООН.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними цього підрозділу ООН, який базується в Мадриді, кількість міжнародних прибуттів з січня до червня в світі склала 671 млн. Це на 30 млн більше, ніж за аналогічний період у 2018 році.

На 8% виріс турпотік до країн Близького Сходу, на 6% – до країн Азії та Тихоокеанського регіону. У європейські країни за перші шість місяців цього року прибуло туристів на 4% більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

У відомстві пояснили зростання кількості туристів “сильною економікою, доступним авіасполученням, збільшеною кількістю маршрутів повітряного сполучення і значним полегшенням візових режимів”.

Однак в ООН попередили, що “тривала невизначеність” навколо виходу Великої Британії з ЄС і напруженість у торгових відносинах різних країн світу можуть перешкоджати подальшому зростанню світового турпотоку.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close