Світ

У столиці Бразилії через коронавірус вводять цілодобовий локдаун

Столиця Бразилії з суботи переходить в режим цілодобового локдауну для уповільнення поширення Сovid-19. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на 112ua.

“Для припинення спалаху Сovid-19, яка призвела до заповнення реанімацій, губернатор столиці Бразилії оголосив про введення цілодобового локдауну для всіх, крім першочергових служб”, – йдеться в матеріалі.

Магазини, аптеки, автозаправні станції, церкви та салони ритуальних послуг продовжать роботу, але все інше закриється для відвідувачів, у тому числі бари та ресторани.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, палати реанімації в Бразилії, третьому за величиною місті країни з населенням в 3 млн осіб, заповнені більш ніж на 80%. Такі ж показники фіксувалися в минулому році на піку пандемії. Та ж ситуація в містах по всій країні: ліжка інтенсивної терапії в столицях 17 з 26 штатів країни на цьому тижні досягли самого критичного рівня

“Протягом останніх 24 годин на території Бразилії виявили 65 169 нових випадків інфікування Covid-19. За той же час хвороба забрала 1337 життів “, – підсумовує Reuters.

За даними сайту Worldometers Бразилія знаходиться на 3 місці за кількістю виявлених випадків Covid-19. З початку карантину інфіковано 10 млн 457 тис. 794 осіб, з яких 252 тис. 988 випадків летальні.

Нагадаємо, карантинні обмеження посилюють і в Швеції. Всі кафе і ресторани будуть закриватися о 20:30 незалежно, продають там алкоголь чи ні. Крім того, в країні розробляються правила, які скоротять максимальну кількість людей, дозволених в супермаркетах і магазинах.

Останні новини

Back to top button