Світ

У Стокгольмі відкрили “Золотий міст” (ФОТО)

Міст є частиною великого інфраструктурного проекту, який передбачає кардинальне оновлення району Слуссен - важливого "транспортного хабу" столиці Швеції

У столиці Швеції відкрили “Золотий міст” – новий міст для автомобільного трафіку, велосипедистів та пішоходів, який з’єднає Старе місто із південнішим островом Сьодермальм.

Про це повідомляє 1NEWS.

Міст отримав назву “Золотого” через свій особливий колір, а побудований зі сталі. Його довжина складає 140 метрів, ширина – 45 метрів, а вага – 3700 тонн.

Конструкції мосту були виготовлені у Китаї компанією CRSBG – однією з найбільших у світі, що спеціалізуються на такому будівництві, та привезені до Стокгольму кораблем навесні 2020 року.

 

Король Карл XVI Густав, принцеса Вікторія та її донька принцеса Естель урочисто перерізали символічну золоту стрічку, а потім пішки першими перетнули міст. Їх супроводжувала група дітей-вихованців місцевих спортивних клубів.

 

Через епідемію коронавірусу інших глядачів було небагато.

З понеділка 26 жовтня міст частково відкрився для руху, але поки зі значними обмеженнями. Для різних видів транспорту та пішоходів виділені окремі смуги.

 

Міст є частиною великого інфраструктурного проекту, який передбачає кардинальне оновлення району Слуссен – важливого “транспортного хабу” Стокгольма. Серед іншого, нове планування зменшить інтенсивність руху автотранспорту та підвищить безпеку й зручність для велосипедистів та пішоходів.

Остаточне завершення будівництва очікується у 2025 році.

Джерело: Європейська правда

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close