Світ

У США зріс попит на зброю

З початку поширення коронавіруса на території США попит на зброю у країні серед населення значно зріс. Про це повідомляє телеканал ABC, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Люди шикуються в черги біля магазинів зброї. Крім того, часто купують пістолети через інтернет. Приміром, у лютому інтернет-магазин ammo.com повідомив про збільшення виручки на 309% і зростанні транзакцій на 222%. Бізнес-група називає ці продажі “безпрецедентними”.

У Вірджинії, за інформацією поліції, яка перевіряє особисті дані охочих придбати зброю, кількість запитів на перевірку у січні зросла на 86% порівняно з січнем 2019 року.

Ця тенденція продовжилася в лютому, коли поліція повела перевірку біографій 64 тис. бажаючих купити зброю. У лютому минулого року ця цифра дорівнювала 39 300 людей. А в березні в штаті Вірджинія цей показник становив 35 383 осіб, що на 10 тис. більше порівняно з минулим роком.

Згідно з підрахунками поліції Пенсільванії, тільки за один день 17 березня в цьому штаті перевірку біографії пройшли 4,3 тис. осіб, а в цей самий день минулого року такі перевірки знадобилися лише 1,3 тис. американців.

Поліція в штаті Колорадо, у свою чергу, повідомляє про зростання перевірок в два рази за тиждень з 16 березня. Якщо протягом цього періоду в 2019 році поліцейські цього штату провели 7 тис. перевірок біографій бажаючих купити зброю, в цьому році їхня кількість сягнула 14 тис. чоловік.

Журналісти зазначають, що збільшення продажу зброї відбувається у зв’язку з тим, що поліцейські департаменти змушені скорочувати операції з-за спалаху коронавіруса.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close