Світ

У США заявили, що Росія експортує найбрудніший у світі газ

Міністерство США звинуватило Росії в тому, що вона постачає найбрудніший природній газ в світі, передає 1NEWS з посиланням на Главком.

Отриманий в РФ природний газ є найбруднішим у світі. Про це повідомляє Агентство нафтогазової інформації з посиланням на заяву міністра енергетики США Дженніфер Гренхолм.

На слуханнях в комітеті Палати представників Конгресу США з науки, космосу і технологіям її попросили прокоментувати будівництво газопроводу «Північний потік-2».

«Ми, безумовно, виступаємо проти цього трубопроводу. І я скажу від імені міністерства енергетики, що одна з причин – крім геополітичних питань, пов’язаних з Росією, – по якій я вважаю цей трубопровід дуже небезпечним, полягає в тому, що за ним транспортується найбрудніша форма природного газу на Землі », – заявила глава Міненерго США.

Нещодавно Росія також посіла перше місце в рейтинг країн, які поширюють найбільше фейків. За даними компанії Facebook, у 2017-2020 роках у Росії зафіксували 27 операцій з впливу. Джерела 15 з них ведуть до розташованого у Санкт-Петербурзі Агентства інтернет-досліджень (ІRА) та інших організацій, пов’язаних з олігархом Євгеном Пригожиним.

 

 

 

 

Back to top button