Світ

У США за тиждень до виборів Трамп наздоганяє Байдена

Президент може зачепитися за перемогу у Флориді, Джорджії й Північній Кароліні

За вісім днів до виборів президента США кандидат від Демократичної партії Джо Байден за опитуваннями в декількох ключових штатах випереджає свого конкурента та кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа, який намагається затриматися в Білому домі на другу каденцію.

Про це повідомляє 1NEWS.

Опитування YouGov в Мічигані, Пенсільванії та Вісконсині показало впевнену перевагу колишнього віцепрезидента над чинним президентом:

  • Мічиган: Байден 52%, Трамп 42%
  • Пенсільванія: Байден 52%, Трамп 44%
  • Вісконсин: Байден 53%, Трамп 43%

Опитування Atlanta Journal Constitution в Джорджії показує різницю в межах статистичної похибки. У штаті за Байдена готові проголосувати 47%, за Трампа 46%.

Опитування CBS News у Флориді, Джорджії та Північній Кароліні показало невеликий розрив між кандидатами в президенти:

  • Флорида: Байден 50%, Трамп 48%
  • Джорджія: Байден 49%, Трамп 49%
  • Північна Кароліна: Байден 51%, Трамп 47%

Дані Техаського університету в Тайлері показують, що Байден лише на три відсотки випереджає Трампа в “Штаті самотньої зірки” – 48% проти 45%.

Перед дебатами опитування Gallup показало, що 56% американців вважають, що Трамп не заслуговує другого терміну. Історично в США всі кандидати з рейтингом схвалення 50% і вище виграли переобрання, а президенти з рейтингом схвалення значно нижче за 50% програвали.

Трамп, який намагається затриматися в Білому домі ще на одну каденцію, продовжує відставати в опитуваннях від Байдена. Аналітики журналу The Economist вважають, що шанси Байдена на перемогу набагато вищі, ніж у чинного глави держави.

Джерело: ZN.UA

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close