Світ

У США таємно розробляють шпигунський літак, який за годину долетить у будь-який куточок планети

Відома авіабудівна компанія Lockheed Martin знаходиться на завершальній стадії створення нового супер-літака, інформує 1NEWS з посиланням на Народну Правду.

SR-71 Blackbird був найшвидшим реактивним літаком в історії. Він був побудований цією ж компанією в 1960-х. Його швидкість досягала 2,2 тисячі миль в годину (3540 кілометрів на годину). Тобто в три рази скоріше за швидкість звуку. Їх перестали використовувати в 1998 році.

Створення SR-72 було анонсовано в 2013 році. Над проектом працює секретний підрозділ компанії з перспективних розробок Skunk Works.

За планами, нова модель повинна буде досягати швидкості в 4,5 тисячі миль на годину (7242 кілометри на годину). І літак хочуть використовувати не тільки для розвідки, а й для нанесення ударів. За словами експертів, SR-72 зможе досягти будь-якої точки планети за годину.

На якій стадії роботи поки не ясно, хоча нещодавно на заводі Skunk Works помітили невідомий літак. Експерти вважають, що це міг бути перший тест SR-72. У компанії підтвердили, що хочуть випустити літак в небо в 2020-х.

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close