Світ

У США суд визнав, що Манафорт брехав слідству

Федеральний суд в США дійшов висновку, що екс-глава президентської кампанії Пол Манафорт після укладення угоди про співпрацю зі слідством кілька разів порушував її, навмисно збрехавши офісу спецпрокурора США по суттєвих питаннях, інформує 1NEWS.

“Пол Манафорт навмисно брехав офісу спеціального прокурора Роберта Мюллера, порушивши угоду про визнання провини”, – заявила федеральний суддя в середу.

Відповідно до висновків суду, колишній помічник президента Трампа “зробив кілька брехливих заяв ФБР, офісу сецпрокурора та великому журі присяжних по суттєвих питаннях розслідування”. При цьому, як уточнюється, йдеться також про контакти Манафорта з російськими представниками.

Як повідомляв Укрінформ, минулого серпня Пол Манафорт був засуджений за фінансові злочини, після чого уклав угоду про визнання провини за двома обвинуваченнями – у змові, а також тиску на свідків.

Крім того, як зауважила федеральний суддя, Манафорт навмисно збрехав про його взаємодію з колишнім співробітником російської розвідки Костянтином Килимником впродовж президентської кампанії в США, а також пізніше.

Манафорт все ще зобов’язаний виконувати угоду про визнання провини, уточнює телеканал. Натомість рішення суду в середу звільняє офіс спецпрокурора Мюллера від його договірних зобов’язань, зокрема, щодо скорочення терміну колишньому керівнику президентської кампанії Дональда Трампа.

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close