Світ

У США створили додаток для розлучень

Платформа юридичних технологій Hello Divorce зібрала в США $2 млн початкового фінансування на додатки, щоб парам було простіше розлучатися, всього за $99. Про  це пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

Створили додаток адвокати з питань сімейного права, які заснували онлайн-платформу в 2018 році. Вони кажуть, що у пар, які починають процес розлучення, 95% доводять справу до кінця. Іншими словами, тільки 5% зберігають шлюб після реєстрації. Про це пише Independent.

За оцінками компанії, в США близько 50% пар в результаті розлучаються. Розлучення – це великий бізнес з приблизно 2млн розведених і вартістю $50 млрд на рік.

Тому каліфорнійська компанія залучила початкове фінансування на чолі з технологічним інвестором CEAS разом з Lightbank і Gaingeles.

Компанія планує розширюватися в США від існуючих ринків в штатах Каліфорнії, Колорадо, Техасі і Юта до штатів Нью-Йорк і Флорида, де вона запустить двомовний формат, що включає іспанську мову.

Жінки з малим розміром грудей зраджують чоловікам частіше за інших. Дослідження показало, що більше половини опитаних жінок з розміром грудей від АА до С, заводили коханців.

Back to top button