Світ

У США смертність від алкоголю, наркотиків і самогубств досягла найвищого рівня за 20 років

Про це свідчить аналіз даних Центру з контролю і профілактики захворювань, проведений за участю двох некомерційних організацій

У США кількість смертей від алкоголю, наркотиків і самогубств досягла найвищого рівня за всю історію збору федеральних даних з 1999 року.

Про це свідчить аналіз даних Центру з контролю і профілактики захворювань, проведений за участю двох некомерційних організацій, передає 1NEWS.

“У 2017 році національний показник смертності від алкоголю, наркотиків і самогубств збільшився з 43,9 до 46,6 смерті на 100 000 осіб, що на 6% більше попереднього звітного періоду.

Це більш повільне зростання, ніж у попередні два роки, але вище, ніж щорічне 4-процентне збільшення з 1999 року”, – йдеться у повідомленні.

Також уточнюється, що смертність від самогубств зросла з 13,9 до 14,5 випадку на 100 000 осіб – приріст становить 4%, що вдвічі більше середньорічних даних за попереднє десятиліття.

“Те, як просто ми намагаємося вирішити ці проблеми, нагадує жарт. Ми не змінюємо напрямок, стає все гірше”, – прокоментував показники директор зі стратегії організації “Фонд благополуччя”, психолог Бенджамін Міллер.

Джерело: УНН

Останні новини

Back to top button