Світ

У США підтримали екстрене застосування COVID-вакцини від компанії Johnson&Johnson

Консультативна рада Управління США з контролю за якістю продуктів та медикаментів підтримала екстрене застосування COVID-вакцини від компанії Johnson&Johnson. Про це йдеться в повідомленні WSJ, передає 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

«Консультанти Управління з контролю за якістю харчових продуктів та медикаментів (FDA) у п’ятницю одностайно рекомендували дозволити застосування додаткової дози COVID-вакцини виробництва Johnson&Johnson з метою посилення захисту від коронавірусу», – вказується в повідомленні.

Зазначається, що усі 19 членів консультативної ради FDA висловилися за те, аби всі дорослі які зробили разове щеплення вакциною Johnson&Johnson, змогли принаймні через два місяці отримати другу дозу. Офіційне рішення американського регулятора стосовно бустерної вакцини J&J очікується впродовж кількох наступних днів.

Як повідомляв Укрінформ, напередодні експерти FDA дали «зелене світло» для затвердження бустерної вакцини виробництва компанії Moderna для літніх людей та осіб, які наражаються на підвищений ризик зараження коронавірусом.

Наприкінці вересня FDA офіційно рекомендувало застосування додаткової дози вакцини від Pfizer/BioNTech.

Back to top button