Світ

У США на фоні пандемії зросла кількість підліткових самогубств

Пандемія призвела до різкого збільшення спроб самогубства у підлітків у США. Про це пише 1NEWS з посиланням на 112ua.

За його даними, в травні 2020 почала зростати кількість підлітків у віці від 12 до 17 років, що надходять в клініки після спроб суїциду. Влітку минулого року кількість дівчаток у цьому віці, які намагалися покінчити життя самогубством, зросла на 26% у порівняно з даними 2019 року. Навесні 2021 року цей показник у дівчаток виріс на 51% в порівнянні з 2020 роком. Серед хлопчиків у віці 12-17 років кількість спроб суїциду зросла на 4%.

Дослідження не вивчало причини такого розвитку, проте вчені припускають, що різке обмеження соціальних контактів через пандемію сильно вплинуло на психіку підлітків. В якості інших можливих причин дослідження називає споживання наркотиків, страх виникнення проблем зі здоров’ям і матеріальних труднощів в сім’ї.

Нагадаємо, що в Україні також зросла кількість дитячих суїцидів. Найбільше таких фактів зареєстровано в Києві та області – 25. Лідируючі позиції також займають Рівненська та Одеська області. Повідомляється, що найчастіше суїцидальним настроям схильні дівчатка.

Back to top button