Світ

У США готуються до масових заворушень після виборів – ЗМІ

В разі, якщо на президентських виборах переможе чинний президент США Дональд Трамп, федеральні і міські чиновники очікують демонстрації у великих містах

Міністерство внутрішньої безпеки США проводить підготовку до можливих протестів, які можуть початися після президентських виборів 3 листопада.

Про це повідомляє CNN з посиланням на чиновників і джерела силових відомств, – інформує 1NEWS.

За інформацією джерел телеканалу, посилену підготовку проводять два відомства – Імміграційна та митна поліція і Прикордонно-митна служба. Ці підрозділи залучалися влітку для придушення заворушень в Портленді і Вашингтоні.

«У нас є групи, готові діяти в міру необхідності», – розповів CNN Кен Куччінеллі, високопоставлений чиновник, виконуючий обов’язки заступника секретаря національної безпеки.

Він додав, що у них «немає жодних конкретних даних, які передбачають будь-яку конкретну загрозу насильства».

На даний момент, за словами Куччінеллі, немає відомостей про «насильство», пов’язане з майбутніми виборами, але зазначив, що це може швидко змінитися.

Телеканал повідомляє, що з січня було проведено понад 50 зустрічей, на яких були присутні представники Ради національної безпеки, Федерального агентства з надзвичайних ситуацій, а також різні спецслужби і військові.

За словами джерела CNN, такий рівень планування на випадок непередбачених обставин є стандартною практикою перед національними виборами.

Як уточнили джерела американського телеканалу, в разі, якщо на президентських виборах переможе чинний президент США Дональд Трамп, федеральні і міські чиновники очікують демонстрації у великих містах з демократичною більшістю по всій країні, особливо в Нью-Йорку і Вашингтоні (округ Колумбія).

Якщо переможе кандидат від демократичної партії Джо Байден, влада не очікують таких же масштабних протестів, але тим не менш готуються до них.

Джерело: Нова газета

Останні новини

Back to top button