Світ

У США частину ув’язнених переведуть на домашній арешт

Федеральне бюро в’язниць США стикається з надзвичайними ситуаціями у зв’язку з коронавірусом, через що було прийнято рішення почати випускати більше ув’язнених з-під варти під домашнє ув’язнення. Про це повідомив генпрокурор США Вільям Бар, передає 1NEWS, посилаючись на Главком.

«Пом’якшення» торкнеться федеральних в’язниць, найбільш постраждалих від Covid-19, включаючи такі установи, як «Окдейл» в Луїзіані, «Елктон» в Огайо і «Данбері» в Коннектикуті.

«Для всіх ув’язнених, яких ви вважаєте гідними кандидатами для домашнього ув’язнення, ви повинні негайно обробити їх для передачі, а потім негайно передати їх після 14-денного карантину», – наводить слова генпрокурора США агентство.

Цей наказ з’явився після того, як в п’ятницю п’ятеро ув’язнених померли від коронавіруса.

Також зазначається, що адвокати кримінального правосуддя протягом кількох місяців попереджали, що ув’язнення і в’язниці США є потенційними теплицями для зараження. Ув’язнені живуть в тісних приміщеннях, користуються загальними ванними кімнатами і столовими, і часто мають обмежений доступ до медичного обслуговування.

Раніше повядомлялося, що в Афганістані амністують 10 000 в’язнів через коронавірус.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close