Світ

У справі про держзраду в “Роскосмосі” заарештовано другого фігуранта

У рамках кримінальної справи проти співробітника російського ФДУП ЦНДІмаш – головного наукового інституту російської держкорпорації “Роскосмос” – Віктора Кудрявцева, обвинуваченого у державній зраді, з’явився другий підозрюваний, інформує 1NEWS з посиланням на ТАСС.

“У кримінальній справі про держзраду двоє підозрюваних. За версією слідства, фігуранти передавали інформацію одній із західних країн”, – сказав співрозмовник агенства, уточнивши, що другий фігурант заарештований.

Джерело також відзначило, що спочатку було затримано першого фігуранта, а вже потім Кудрявцев. “Суд також санкціонував обшуки за місцями роботи та проживання фігурантів, під час яких було вилучено документи, що становлять інтерес для слідства, яке перебуває в активній стадії”, – підкреслив співрозмовник.

У держкорпорації “Роскосмос” відзначили, що не володіють інформацією про другого підозрюваного. “Роскосмос такою інформацією не володіє”, – заявили у прес-службі корпорації.

Кудрявцев був заарештований 19 липня. Мосміськсуд 2 серпня розгляне скаргу на арешт фігуранта справи про держзраду в “Роскосмосі”, співробітника ЦНДІмаш Віктора Кудрявцева.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close