Світ

У Швейцарії поліція застрелила юнака із синдромом Дауна через іграшковий пістолет

Чоловік з важкою інвалідністю, який помер після інциденту з поліцією в Стокгольмі, був застрелений більш ніж одним офіцером. Про це підтвердив прокурор, який веде попереднє розслідування дій поліції, пише 1NEWS, посилаючись на Європейську правду.

Поліція відкрила вогонь під час проведення перевірки в центральному районі шведської столиці Вазастан у зв’язку із “загрозливою ситуацією”. Жертву доставили в лікарню, а згодом стало відомо, що внаслідок поранення загинув 20-річний юнак з синдромом Дауна та аутизмом, який вийшов з будинку з іграшковим пістолетом.

“З’ясувалося, що об’єкт був якийсь іграшковий. Також з’ясувалося, що більше одного офіцера стріляли зі службової зброї”, – йдеться в повідомленні.

“Якщо поліція застосовує службову зброю проти будь-якої особи, то, як правило, проводиться попереднє розслідування, але в даний час ні один співробітник поліції не підозрюється у вчиненні будь-якого злочину. Попереднє слідство розпочато для того, щоб ми могли здійснити слідчі заходи”, – сказав прокурор.

Він додав, що інцидент “дуже трагічний”, і він розуміє, що “багато хто хоче отримати відповіді швидко”, але закликав дати слідчим виконувати свою роботу “методично і старанно звичайним способом”, зазначивши, що ніякої додаткової інформації не буде оприлюднено.

Померлий став сьомою людиною, що загинула у Швеції в цьому році від кулі поліції.

Останні новини

Back to top button