Світ

У штаті Нью-Йорк збираються легалізувати марихуану

У США законодавці штату Нью-Йорк попередньо домовилися про легалізацію продажу марихуани в рекреаційних цілях, що може зробити цей штат 15-м, де легалізований канабіс, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

Законодавці штату вже домовилися про легальний статус наркотику. Голосування з цього приводу має відбутися наступного тижня, але це більше формальність: в обох палатах законодавчих зборів більшість належить демократам, які лояльно ставляться до ідеї.

Очікується, що продавати в магазинах канабіс почнуть з грудня 2022 року, а кожен житель штату зможе зберігати для особистого користування до 85 грамів марихуани, якщо йому вже виповнився 21 рік.

На цю мить у штаті Нью-Йорк дозволено використовувати марихуану лише в медичних цілях. Якщо закон буде ухвалено, Нью-Йорк стане п’ятнадцятим штатом, в якому дозволено буде продавати наркотик у рекреаційних цілях. При цьому в США влада 38 з 50 штатів дозволила вживання марихуани в медичних цілях.

На листопад 2020 року понад 25 штатів США (Аляска, Аризона, Арканзас, Вермонт, Вашингтон, Гаваї, Делавер, Іллінойс, Каліфорнія, Колорадо, Коннектикут, Массачусетс, Мічиган. Монтана, Мен, Невада, Нью-Джерсі, Нью-Гемпшир, Нью-Мексіко, Орегон, Род-Айленд, Північна Дакота, Флорида, Південна Дакота) дозволили використовувати марихуану в лікувальних цілях. На початок листопада 2020 року повністю легалізували як медичне, так і рекреаційне використання конопель наступні штати і території США: Аляска, Аризона, Вашингтон, Каліфорнія, Колорадо, Массачусетс, Монтана, Мен, Невада, Нью-Джерсі, Мічиган, Орегон, округ Колумбія і Південна Дакота. При цьому за федеральним законодавством марихуана належить до заборонених речовин. Таким чином, використання марихуани заборонено в тих штатах і територіях США, де поки не ухвалені закони про легалізацію.

За оцінками Arcview Market Research і BDS Analytics Nationally, – компаній, які проводять моніторинг ринку канабісу, – до 2024 року медичне використання буде легалізовано по всій країні, а рекреаційне – у приблизно половині штатів.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button