Світ

У Римі відбулись масові протести проти COVID-сертифікатів

У столиці Італії Римі відбулися чергові масові протести проти застосування Сovid-сертифікатів як пропуску до громадських місць. Про це повідомляє агентство ANSA, пише 1news, посилаючись на 112ua.

Згідно з оцінками римської поліції, в районі античної арени Великий цирк (Circo Massimo) зібралися близько чотирьох тисяч осіб та вигукували гасла “Свобода!” і “Ні Сovid-сертифікатам”, майже всі демонстранти були без масок.

Захід закінчився імпровізованим концертом італійського співака Джузеппе Повіа, який приєднався до акції протесту.

Нагадаємо, в декількох країнах відбулися масові протести проти коронавірусних обмежень. Наприклад, у столиці Австрії Відні 20 листопада відбулася акція проти нових антикризових заходів уряду. За даними поліції Відня, приблизна кількість учасників акції в місті – 35 тисяч осіб.

А в кількох містах Нідерландів другу ніч поспіль відбуваються вуличні заворушення у зв’язку з протестами проти нового посилення карантину. П’ять поліцейських дістали поранення, одного з них було госпіталізовано з травмою коліна.

Раніше в нідерландському місті Леуварден під час заворушень після акції проти посилення карантинних заходів затримали 15 осіб. Шестеро були неповнолітніми.

Back to top button