Світ

У Румунії горіла лікарня для хворих із коронавірусом

У Румунії сталася пожежа в лікарні, де лікувалися хворі на коронавірус, внаслідок чого загинули щонайменше 10 людей, і ще кілька отримали травми. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на ZIK.

Зазначається, що інцидент стався в місті П’ятра-Нямц на північному сході Румунії в суботу, 14 листопада. Тоді вогонь спалахнув у відділенні інтенсивної терапії, де хворі лікувалися від COVID-19 і перебували на штучній вентиляції легень.

Як відомо, восьмеро людей померли у палаті на другому поверсі, де й спалахнула пожежа, а ще двоє загинули в сусідній палаті. При цьому один із лікарів спробував врятувати хворих, але отримав серйозні опіки, тому медика госпіталізували на військовому літаку в Бухарест у критичному стані. Також опіки отримали ще кілька працівників лікарні.

Міністр охорони здоров’я Румунії Нелу Татару заявила, що найімовірніше причиною пожежі стало коротке замикання, а швидкому поширенню вогню міг сприяти кисень із ШВЛ. Наразі решту пацієнтів лікарні перевели в інші медичні заклади.

Нагадаємо, нещодавно у Львові від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою COVID-19, померло подружжя лікарів Сокальської районної центральної лікарні. Чоловік та дружина померли з різницею в один день.

Останні новини

Back to top button