Світ

У Росії заявили, що готові припинити діалог з Євросоюзом

В МЗС РФ відзначили, що це трапиться, якщо в ЄС не зрозуміють необхідності взаємоповажного діалогу з Москвою

Глава МЗС РФ Сергей Лавров заявив, що Росія може бути змушена припинити спілкування з лідерами Євросоюзу, якщо там не зрозуміють необхідності взаємоповажного діалогу з Москвою.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Ті люди, які відповідають за зовнішню політику на Заході і не розуміють необхідності взаємоповажної розмови, напевно, ми повинні на якийсь час просто перестати з ними спілкуватися, тим більше, що (глава Єврокомісії – ред) Урсула фон дер Ляєн заявляє, що з нинішньою російською владою геополітичного партнерства не виходить”, – сказав російський міністр.

“Так тому і бути, якщо вони цього хочуть”, – підкреслив Лавров.

Коментуючи отруєння опозиціонера Алексєя Навального і ставлення до цієї справи Євросоюзу, Лавров наголосив на необхідності для  ЄС і Німеччини виконати свої міжнародно-правові зобов’язання в цій історії.

“Ми-то по Навальному хочемо, щоб Євросоюз і Німеччина теж виконували міжнародне право. Є Конвенція про допомогу у кримінальних справах, загальноєвропейська Конвенція, протоколи до неї. Ми до них закликаємо і просимо Німеччину виконати її зобов’язання за цими міжнародними правовими інструментами”, – сказав Лавров.

Джерело: “Интерфакс”

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close