Світ

У Росії заарештували студента через назву мережі Wi-Fi

У Росії заарештували студента через назву мережі Wi-Fi

Фото: t.me/ostorozhno_novosti

У Москві студент назвав Wi-Fi-роутер Slava Ukraine!

У Москві студент МДУ свій назвав Wi-Fi-роутер Slava Ukraine! та отримав 10 діб адмінарешту.


Студент Московського державного університету назвав у гуртожитку мережу Wi-Fi Slava Ukraine!, після чого був заарештований на 10 діб. Про це повідомив Telegram-канал Обережно новини в суботу, 9 березня.

 

Зазначається, що 22-річний студент МДУ Олег Тюрін проживав у гуртожитку Будинку студентів на Ломоносівському проспекті. У 2022 році він брав активну участь в антивоєнних мітингах і висловлював незгоду з діями російської влади в Україні.

 

6 березня поліція виявила у гуртожитку бездротову мережу під назвою Slava Ukraine!. Співробітники Центру з протидії екстремізму з’ясували, що власник роутера Тюрін. Хлопця звинувтили в тому, що гасло Слава Україні! асоціюється з українськими націоналістичними організаціями, діяльність яких визнана екстремістськими та заборонена в Росії.

 

На нього було складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею Публічне демонстрування екстремізму. Під час суду студент визнав, що саме він налаштував мережу під назвою Slava Ukraine!.

 

Йому дали 10 діб адміністративного арешту. Роутер визнали “знаряддям вчинення правопорушення” та конфіскували. У разі повторного такого порушення студенту може загрожувати кримінальна справа.

Нагадаємо, раніше суд Москви заочно заарештував блогера та колишнього футболіста Євгена Савіна, обвинуваченого у повторній дискредитації Збройних сил РФ.

Як повідомлялося, у Росії порушено 354 кримінальні справи за “фейки” і “дискредитацію” армії.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button