Світ

У Росії відомий історик вбив кохану та розчленував її тіло

Доцент Інституту історії Санкт-Петербурзького державного університету Олег Соколов, який вбив та розчленував свою коханку, планував вчинити самогубство в костюмі Наполеона в Петропавлівській фортеці на очах у туристів. Він розповів слідству, що планував звести рахунки з життям після того, як позбавиться від частин тіла своєї жертви, пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

З собою хотів взяти прощального листа, а вдома залишити заповіт.

Олега Соколова затримали вранці в суботу, 9 листопада. Чоловік привернув увагу поліцейських після того, як пірнув у річку Мойка, щоб втопити пакет з відрізаними руками вбитої 24-річної аспірантки Анастасії Єщенко. Соколов перебував в неадекватному стані, його відвезли до лікарні з переохолодженням.

Чоловік зізнався, що перебував зі своєю колишньою студенткою у відносинах і вбив її після сварки. Прийшовши в себе, вирішив розчленувати тіло і позбутися його. Під час розчленування багато пив, щоб не втратити свідомість.

У квартирі викладача правоохоронці виявили тіло вбитої молодої жінки і її відрізану голову, а в рюкзаку — травматичний пістолет.

63-річний Соколов – один із засновників руху історичної реконструкції в Росії.

У 1976 році заснував першу в Радянському Союзі групу військово-історичної реконструкції.

Зараз він очолює загальноросійський Військово-історичний рух, який проводить реконструкції військових битв періоду наполеонівських воєн. Соколов – кавалер французького ордена Почесного легіону.

Останні новини

Back to top button