Світ

У Росії обурилися позицією Франції щодо обстрілу Білгорода

У Росії обурилися позицією Франції щодо обстрілу Білгорода

Фото: Соцсети

Дмитро Медведєв назвав французів “жабниками” й “не піонерами” за те, що ті визнали, що Україна має право бити по Білгороду

Париж наголошує, що Київ в порядку самооборони відповідно до Статуту ООН має право завдавати ударів у відповідь по території РФ.

Франція на тлі останніх новин про Білгород (Бєлгород) заявила, що Україна в порядку самооборони відповідно до Статуту ООН має право завдавати ударів у відповідь по території країни-агресора Росії. Однак така позиція Парижа не сподобалася представникам Кремля.

В МЗС Франції нагадали, що Росія “здійснює стратегію терору шляхом навмисних ударів по основних об’єктах цивільної інфраструктури, порушуючи міжнародне гуманітарне право”. Водночас Україна “діє в порядку самооборони, відповідно до Статті 51 Статуту ООН”.

“У Росії є можливість покласти край цьому конфлікту та людським трагедіям, які його супроводжують, за що вона несе повну відповідальність”, – наголосили в міністерстві і додали, що для цього Росія має вивести всі свої війська з міжнародно визнаної території України.

На оприлюднену заяву французького міністерства 3 січня відреагував заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв. 

“Написав МЗС Франції. Удар по Бєлгороду із застосуванням касетного боєприпасу – це “право на самооборону”. Мр*зь. Ви**ядки. Виродки”, – обурився чиновник країни-агресора.

 Скриншот з соцмережі Дмитра Медведєва 

Як відомо, 30 грудня в Білгороді лунали вибухи, після роботи російської ППО в центрі міста впали уламки ракет. В результаті невдалої роботи російської ППО загинули понад 20 людей.

Нагадаємо, в Білгороді найближчими днями призупинять роботу великі торгові центри та кінотеатри.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button