Світ

У Росії горить магістральний газопровід

У Росії в Пермському краї стався розрив газопроводу з подальшим спалахом газу, інформує 1NEWS з посиланням на ТАСС.

“24 травня о 03:45 в Чусовському районі на 1606-му кілометрі магістрального газопроводу СРТО – Урал (ДЗО ПАТ “Газпром” – ТОВ “Газпром Трансгаз Чайковський”) стався розрив труби діаметром 1400 мм з послідуючим горінням газу. За системою телемеханіки відключено ділянку газопроводу 1555 – 1647 кілометр. Постраждалих немає. Наслідків для споживачів немає”, – повідомляється в довідці-доповіді Ситуационно-аналітичного центру Міненерго.

Відзначається, що транспорт газу здійснюється в колишніх обсягах шляхом завантаження додаткових потужностей, ведуться аварійно-відновлювальні роботи.

“24 травня о 05:50 (3:50 мск) надійшла інформація про те, що в районі населених пунктів Вереіно, Мулькове місцеві жителі бачать заграву. Загрози життєдіяльності немає, загрози поширення пожежі на лісовий масив немає”, – уточнили в МНС.

У прес-службі компанії “Трансгаз-Чайковський”, що управляє газопроводом повідомили, що відкрите горіння на ділянці газопроводу в Чусовському районі Пермського краю, де раніше стався розрив труби, ліквідували.

“Транспорт газу йде в штатному режимі, аварійну ділянку відключили, ніхто не постраждав, пожежі немає. Зараз все спокійно”, – сказав співрозмовник агентства.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close