Світ

У Ріо-де-Жанейро відкрили бари та ресторани

У Ріо-де-Жанейро відкриваються бари і ресторани після тримісячної перерви через пандемію коронавірусу COVID-19, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Місцям громадського харчування знову дозволено приймати відвідувачів, але не більше 50% від місткості закладу. Між столиками необхідно дотримуватися відстані в два метри, а перевагу при розсадженні гостей віддавати вуличним верандам.

Також з четверга можуть відновити роботу спортивні зали, салони краси і тату-салони, але працювати вони повинні за змінним графіком.

За останню добу в Ріо-де-Жанейро від коронавірусу померли 68 осіб. З кожним днем кількість смертей від коронавірусу в місті знижується, на початку червня за добу вмирало понад 200 людей.

Фахівці в галузі охорони здоров’я, проте, вважають, що ослаблення заходів ізоляції може знову поставити під удар систему охорони здоров’я. Вони вважають, що відновлювати роботу закладів, де можуть збиратися люди, передчасно.

Напередодні Бразилія перейшла позначку 60 тис. смертей від коронавірусу, 1,44 млн осіб заразилися COVID-19 у цій країні. Штат Ріо-де-Жанейро, де розташоване однойменне місто, друге після Сан-Паулу за кількістю заражень. У Ріо-де-Жанейро понад 10 тис. людей померли від коронавірусу за час пандемії, і серед них 60% – у муніципалітеті. Понад 115 тис. людей в штаті заразилися коронавірусом. Також експерти в сфері охорони здоров’я вважають, що реальна кількість смертей від коронавірусу в країні може бути вдвічі вищою, ніж офіційні дані.

 

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button