Світ

У РФ після атаки дронів зупинились два заводи – ЦПД

У РФ після атаки дронів зупинились два заводи - ЦПД

Фото: ТГ-канал ASTRA

У РФ дрони атакували два заводи

Одразу два підприємства – нафтохімічний завод у Башкирії та Нижньогородський НПЗ зупинили роботу після атаки БПЛА цієї ночі.

Після атаки дронів у РФ зупинили роботу нафтохімічний завод в Башкортостані та Нижньогородський нафтопереробний завод. Про це 4 листопада повідомив керівник Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони Андрій Коваленко.

Також росіяни повідомляють про перебої зі світлом в Курській області.

Нагадаємо, у промисловому Липецьку в ніч на 4 листопада 2025 року було зафіксовано вибухи. Крім цього, жителі Кстово Нижегородської області також повідомили про вибухи. За попередньою інформацією, приліт прийшовся по НПЗ Лукойл.

Раніше у місті Рильськ внаслідок удару чотирьох безпілотників сталася аварія на електропідстанції, що призвело до знеструмлення понад 16 тисяч споживачів у кількох районах – Рильському, Глушковському та Кореневському. 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − два =

Back to top button