Світ

У Придністров’ї заявили про спроби підпалити нафтобазу та військкомат

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

У Придністров ї заявили про спроби підпалити нафтобазу та військкомат

Фото: mvdpmr.org

Осколки пляшок із залишками запалювальної суміші направлять на експертизу

У Придністров’ї оголосили план Перехоплення. Місцеві силовики шукають автомобіль на іноземних номерах.


Минулої ночі запобігли спробі підпалити два об’єкти у столиці невизнаного Придністров’я – Тирасполі. Про це повідомило так зване МВС у п’ятницю, 13 травня.


Так, приблизно о 4:15 ночі біля нафтобази одного з підприємств зупинився автомобіль, з якого вийшов невідомий чоловік, кинув запалювальну суміш у бік об’єкта і втік, трава, що спалахнула, була швидко загашена.


“Приблизно через півгодини в будівлю військкомату було кинуто дві пляшки із запалювальною сумішшю. Одна від удару відлетіла на тротуар, друга застрягла у ґратах вікна. Займання було оперативно ліквідовано охороною. Руйнувань і постраждалих на обох об’єктах немає”, – говорить.


Вилучені уламки пляшок із залишками запалювальної суміші будуть направлені на експертизу.


“Відомо, що іномарка була з іноземними номерами, у Придністров’ї оголошено план Перехоплення, проводяться заходи, спрямовані на встановлення місцеперебування автомобіля”, – додали місцеві силовики.


Раніше у Придністров’ї запобігли новій диверсії на телерадіоцентрі Маяк. Спробу теракту нібито було здійснено о 2:00 ночі за допомогою вантажного безпілотника, начиненого вибухівкою та радіопристроєм, який виконував роль детонатора.


Також у Придністров’ї заявляли про стрілянину на кордоні з Україною. Українська сторона інцидент не коментувала.


РФ має намір збільшити сухопутний коридор до Придністров’я – розвідка СШАНовини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/UA_1NEWS


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button