Світ

У Португалії заборонять поїздки всередині країни і закриють школи

Уряд Португалії заборонить поїздки всередині країни і закриє школи напередодні двох майбутніх свят 1 і 8 грудня, щоб скоротити поширення коронавірусу перед Різдвом. Про це заявив у суботу прем’єр-міністр Антоніо Коста, передає 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

1 грудня у країні святкують річницю проголошення незалежності Португалії від Іспанії, яке відбулося 1640 року. 8 грудня у всіх католицьких країнах, до яких належить і Португалія, відзначають праздник Непорочного Зачаття.

Щоб звести до мінімуму мобільність населення в ці дні, пересування між муніципалітетами буде заборонене з 23:00 27 листопада до 5:00 ранку 2 грудня, а потім з 4 грудня до 9 грудня.

Крім того, перед обома святами повинні бути закриті школи, а підприємствам наказано завершити роботу раніше.

Роботодавців заохочують надавати працівникам вихідний, щоб звести до мінімуму поїздки.

За словами Кости, маски, які вже є обов’язковими в громадських і закритих комерційних приміщеннях, тепер також повинні бути у персоналу на робочому місці.

Крім того, збільшиться кількість перевірок на підприємствах, щоб влада могла переконатися, що співробітники, за можливості, переведені на віддалену роботу.

Введена з 9 листопада нічна комендантська година і локдаун у вихідні збережуться в 174 зі 191 муніципалітету, де показники інфікування протягом двох тижнів були особливо високими.

У суботу Португалія повідомила про 62 смертей і 6 472 нових випадки зараження коронавірусом. Загальна кількість хворих у країні склала 255 970 людей і 3824 громадян померло від цієї небезпечної недуги.

Tags

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close