Світ

У порту німецького міста упав величезний кран

У порту німецького міста Росток (земля Мекленбург – Західна Померанія) упав величезний кран, поранення дістали п’ятеро людей. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

«Серйозна аварія в порту Ростока: багатотонний кран упав під час роботи і пошкодив судно, п’ятеро людей поранено», – повідомляє видання.

Як зазначається, аварія сталася під час випробування крана – він підіймав понтон, але не витримав вантажу і завалився на судно Orion, на якому, власне, і встановлений. П’ятеро осіб отримали легкі поранення.

Усі 120 людей, які перебували на борту судна, були евакуйовані, поінформували в поліції. На місце аварії відрядили велику команду рятувальників, оскільки не можна було виключити, що жертв виявиться більше.

Один з найбільших у світі корабельних кранів FLC 295000 (максимальна висота підйому 180 метрів) був збудований компанією Liebherr-MCC. Він може підіймати до 5000 тонн. Випробування мало стати одним з останніх етапів тестування перед продажем крана бельгійській пароплавній компанії Deme.

Це вже друга серйозна аварія в порту Ростока цього року. Наприкінці січня там завалилися два крани, поранення дістали двоє працівників. Обидві машини також були від компанії Liebherr-MCC. Тоді фахівцям знадобилося кілька тижні, щоб витягти їх із води.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close