Світ

У Польщі змінюють правила безоплатних поїздок для українців

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

У Польщі змінюють правила безоплатних поїздок для українців

Фото: Yavp.pl

У Польщі безоплатно не возитимуть у поїздах біженців з України

Із 1 червня безоплатно скористатися поїздами у Польщі можна буде лише у деяких містах та певним категоріям біженців з України.


 

Пасажири з України матимуть можливість безоплатного проїзду лише на маршрутах з наступних міст: Хелм, Дорогуськ, Люблін, Грубешів, Перемишль, Загуж, Ярослав та Жешув. Про це повідомили у прес-службі Укрзалізниці.


 


Інші правила безоплатного користування залізницею Польщі для українців залишаються незмінними: скористатися можливістю безкоштовного проїзду поїздами 2-го класу TLK та IC можуть українці, що перетнули кордон з 24 лютого, і належать до наступних груп:


 


  • діти віком до 18 років;

  • жінки;

  • чоловіки старші 60 років;

  • чоловіки віком від 18 до 60 років з інвалідністю.


 


Посадка в поїзди – за заздалегідь отриманими в касі безоплатними квитками, що видаються при пред’явленні закордонного паспорта громадянина України або проїзного документа від Укрзалізниці на поїзд до Польщі або Повідомлення про присвоєння номера PESEL разом з будь-яким іншим документом, що засвідчує особу.


 


Громадянам з інвалідністю також потрібно пред’явити документи, що підтверджують їхню інвалідність (українські також підходять).


 


 


 


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button