Світ

У Польщі сформували новий уряд

У межах реконструкції польського уряду зменшать число міністерств з 20 до 14

Warszawa, 13.03.2020. Premier RP Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej w KPRM w Warszawie, 13 bm. og³osi³ wprowadzenie stanu zagro¿enia epidemicznego. (kf) PAP/Piotr Nowak

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький, представляючи майбутній склад свого кабінету міністрів, висловив переконання, що уряд з новими міністрам ще ліпше, ніж раніше, впорається з усіма викликами, що стоять перед Польщею.

Зміни в польському уряді офіційно відбудуться наступного тижня, – інформує 1NEWS.

«Це завершує час, коли ми готувалися до цих найближчих трьох років з погляду структурних і компетенційних змін. Я переконаний, що уряд з новими особами, але й уряд продовження (попередньої політики – ред.), зможе ще ліпше, ніж раніше, впоратися з усіма викликами, що чекають на нас на внутрішній, європейській та глобальній аренах».

За словами Матеуша Моравєцького, зміни у кабінеті міністрів, створеному Об’єднаною правицею, мають допомогти більш ефективно приймати урядові рішення, швидше вийти з коронавірусної кризи та побудувати державу достатку.

Польський прем’єр додав, що до уряду на посаду віцепрем’єра ввійде, серед інших, голова керівної партії Право  і справедливість Ярослав Качинський. Натомість чинний віцепрем’єр Ярослав Ґовін очолить відомство розвитку, праці та технологій.

Серед нових міністрів є очільники об’єднаних відомств, наприклад, міністр Ґжеґож Пуда очолить Міністерство рільництва та лісництва, ексвоєвода Люблінського воєводства Пшемислав Чарнек буде відповідати за об’єднане Міністерство освіти та науки. Також міністр Міхал Цєсьляк посів посаду міністра з питань самоврядування у Канцелярії прем’єра.

У межах реконструкції польського уряду зменшать число міністерств з 20 до 14.

Джерело: Польське радіо

Back to top button