Світ

У Польщі поліцейські відмовляються штрафувати водіїв за дрібні порушення

Польські дорожні поліцейські 10 липня розпочали “італійський” страйк, який полягає у відмові штрафувати водіїв за незначні порушення правил дорожнього руху, обмежуючись попередженнями. Якщо йтиметься про створення серйозної загрози на дорозі, штрафи таки виписуватимуть, інформує 1NEWS з посиланням на ЄП.

Поліцейські вимагають збільшення заробітної плати на 650 злотих, повернення до можливості дострокового виходу на пенсію, повної оплати за понаднормову роботу та виплат протягом перших 30 днів захворювання.

“Якщо ми не зможемо досягти угоди, ми не виберемося з того шляху, на який стали. Сигнал зрозумілий — під час референдуму, в якому взяли участь 30 тисяч поліцейських, 99% проголосували за проведення акції протесту”, — заявив голова поліцейської профспілки Рафал Янковський.

“Існує ситуація, коли я, як керівник поліцейських профспілок, намагаюся пом’якшити настрої поліції, з тим щоб можна було підійти до цього питання з розумом та вести переговори з міністерством”, – додав він.

Нагадаємо, у Раді 18 червня зареєстрували законопроект, який пропонує підвищити штраф за ігнорування ременів безпеки в автомобілях до 50 неоподаткованих мінімумів, тобто до 850 грн.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close