Світ

У Парижі заборонять пересуватися містом на автівках які працюють на бензині або дизельному паливі

Паризький муніципалітет ухвалив рішення до 2030 року заборонити рух машин з двигунами внутрішнього згоряння, що працюють на бензині або дизельному паливі, інформує 1NEWS з посиланням на expres.ua.

Пріоритет буде відданий електрокарам, гібридним автомобілям, громадському транспорту, велосипедам. У французькій столиці ось уже протягом ряду років всіляко дистанціюються від того, щоб витіснити такі автомобілі з міркувань боротьби з забрудненням міської атмосфери. Як вказують в мерії Парижа, нинішній план по екологічному контролю завершується в 2020 році.

Що стосується нового, а його повинні прийняти найближчим часом, то в ньому враховуються завдання, поставлені нинішнім міністром екології Ніколя Юло. Цього літа він представив доповідь з питань, пов’язаних з кліматом і навколишнім середовищем. У цьому документі міністр, зокрема, окреслив стратегічну мету – в перспективі 2040 року на всій території країни повністю усунути машини з класичними двигунами.

За словами заступника мера Парижа Крістофа Наждовські, «столиця не буде чекати 2040 року і піде на випередження, враховуючи активний розвиток передових технологій в автомобілебудуванні».

При цьому з боку держави Париж розраховує на фінансову підтримку, яка б стимулювала городян купувати екологічно чисті транспортні засоби.

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close