Світ

У Нью-Йорку заборонили використання поліетиленових пакетів

У США в штаті Нью-Йорк з 1 березня заборонили продаж поліетиленових пакетів, інформує 1NEWS з посиланням на Depo.ua.

Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо підписав закон про заборону продажу одноразових пакетів в штаті Нью-Йорк 23 квітня 2019 року – на День Землі.

“У цю хвилину поліетиленові пакети висять на деревах, несутся вулицями, заповнюють наші звалища і забруднюють наші озера, річки і струмки – все це завдає шкоди нашому довкіллю, – сказав Куомо, – Дванадцять мільйонів барелів масла використовуються для виробництва пластикових пакетів, які ми використовуємо щороку, і до 2050 року в океанах буде більше пластика за вагою, ніж риби. Ми вжили рішучих заходів для захисту нашого довкілля і заборони цих екологічних впливів”.

Протягом року у штаті відбувалася інформаційна програма, яка пояснювала мешканцям причини заборони.

Відповідно до нового закону в штаті споживач буде платити 5 центів за кожну паперову сумку, зазначену при оформленні замовлення. Один із способів уникнути плати за паперові пакети, незалежно від того, де ви знаходитесь в штаті Нью-Йорк, – це завжди приносити свою власну сумку.

За словами Куомо, щоб допомогти споживачам, влада поширює більш 270 000 пакетів багаторазового використання, орієнтуючись на співтовариства з низьким і середнім рівнем доходу.

За словами Куомо, жителі Нью-Йорка використовують близько 23 мільярдів пластикових пакетів на рік – кожен приблизно на 12 хвилин – і приблизно 85% від цієї “приголомшуючої загальної кількості” доводиться на звалища, машини для переробки, водні шляхи і вулиці.

 

 

 

Back to top button